вул. Руська, 2а, м. Рівне

FAQ

inect.company@gmail.com

/066/ 735-0901

/068/ 817-1586

Найчастіше нас запитують

  Тут ви можете дізнатися організаційні питання стосовно нашої з вами співпраці.

 • Як швидко ви зв'яжитесь зі мною, якщо я напишу листа?

  Зазвичай одразу після отримання листа наш спеціаліст зв'яжеться з вами і відповість на ваші питання. Інколи протягом години.

 • Ви робите попередній огляд об'єкта?

  Так, обов'язково. В окремих випадках при достатньо наданій інформації (план приміщення, фото, технічне завдання і т.д.) такий огляд не обов'язковий.

 • Яка вартість огляду?

  Якщо в Рівному, то вартість огляду 190 грн. Якщо інший населений пункт, то 190 грн + з розрахунком на проїзд (автомобілем) в дві сторони. При замовленні системи безпеки вартість огляду буде включено у вартість такого замовлення, або повернуто кошти.

 • Які етапи встановлення системи безпеки?

  Зустріч з клієнтом, огляд об'єкту, визначення потреб. Далі ми складаємо комерційну пропозицію та погоджуємо з вами, приймаємо рішення і виконуємо монтажні роботи. Вкінці ми налаштовуємо та тестуємо систему. Проводимо навчання клієнта та консультуємо протягом тестового періоду.

 • Ви робите модернізацію вже існуючи системи безпеки (відеоспостереження)?

  Так, ми робимо модернізацію з частковою, або повною заміною техніки. Також розширення системи, якщо це технічно можливо.

 • Яка вартість системи безпеки і скільки часу триває монтаж?

  Вартість системи може коливатися від 5 тис. грн до 100 тис. грн і більше, все залежить від складності системи, її функціоналу, від об'єкту. Та сама залежність по часу.

 • Як здійснюється оплата?

  Перша оплата (аванс): повна вартісті обладнання + 50% від вартості монтажу, оплачується після погодження та підписання договору. Друга оплата у розмірі 50% від монтажу, після здачі-прийому роботи.

 • Можливо у вас замовити проект?

  Так, ми проводимо огляд об'єкту, складаємо проект-специфікацію, яку ви можете викупити.

Якщо у вас виникли запитання, телефонуйте (068) 817-15-86, (066) 735-09-01, або напишіть нам.