вул. Руська, 2а, м. Рівне

FAQ

inect.company@gmail.com

/066/ 735-0901

/068/ 817-1586

НАШІ ПОСЛУГИ

проекти від ІНЕКТ

Огляд об'єкту та
розробка проекту

Огляд об'єкту, формування технічного завдання, підготовка кошторису та проекту. Надання рекомендацій для вирішення проблем безпеки.

монтаж ІНЕКТ

Монтажні роботи

Встановлення та налагодження обладнання.
Всі види монтажних робіт.

сервіс від ІНЕКТ

Сервісне обслуговування

Гарантійне та після гарантійне (аварійне та профілактичне) сервісне обслуговування.

Схема роботи

Виконуємо роботи по встановленю систем безпеки в Рівному та по області (Здолбунів, Дубно, Остріг, Костопіль, Гоща,..), Луцьк та область, Хмельницька та Житомерська область.

Крок 1

Зустріч, огляд об'єкту, визначення ваших потреб.

Крок 2

Узгоджуємо комерційну пропозицію.

Крок 3

Підписуємо договір. Авансова оплата.

Крок 4

Проводимо монтажні роботи, налаштування, навчання.

Крок 5

Підписуємо акт виконаних робіт. Повна оплата.

Крок 6

У вас система безпеки від Інект.

Об'єкти

малий бізнес відеонагляд

Малий бізнес

Для бізнесу будь-якого масштабу на перше місце в сучасних реаліях виходить питання внутрішньої і зовнішньої безпеки. Установка системи відеоспостереження - це перше, про що варто потурбуватися керівництву підприємства. Ресторан, кафе, офіс, або готель без систем відеоспостереження стають дуже вразливими.

Системи контролю доступом (СКД) та домофони, як частина СКД - це ефективні автоматизовані контрольно-пропускні системи, які дозволяють управляти безпекою об'єкта. Такі системи дозволяють розмежувати доступ співробітників, реєструвати відвідувачів, вести електронний облік відвідувачів, а також враховувати робочий час персоналу. Найчастіше систему контролю доступу використовують в офісах, банках, освітніх установах, промислових підприємствах і т.д.

котеджі відеонагляд

Котеджі, приватні будинки

До складу сучасної інженерної системи заміського будинку чи котеджу, поряд з традиційною, входить система контролю доступу, відеоспостереження, безпеки і комфорту.

Перераховані вище системи забезпечують необхідні умови для проживання людини, але з кожним роком, з огляду на вдосконалення технологій, з'являються все нові і нові рішення, які покращують рівень і статус життя власника. До них можна віднести сучасні системи охоронної сигналізації, які здійснюють постійний контроль вашого житла, і забезпечують безпеку навіть під час вашої відсутності.

Цілодобове відеоспостереження, сьогодні вже є необхідністю на заміській ділянці. Віддалений доступ до відеокамер дозволить вам в будь-який час доби переглядати живу картинку вашого будинку, і контролювати все, що відбувається на території ділянки.

Безсумнівно, що система контролю доступу (домофон, відеофон, автоматичні ворота і т.д) так само стала невід'ємною частиною повноцінного заміського будинку, включаючи різні комп'ютерні комунікації та розумний будинок.

промислові об'єкти відеонагляд

Промислові об'єкти

Промисловий об'єкт є середовищем підвищеної небезпеки та складності внутрішньої організації. При проведенні виробничих процесів найчастіше необхідно враховувати всілякі ризики, які можуть вплинути і вплив на систему роботи.

Виходячи з вищесказаного, на даних об'єктах необхідна висока ступінь контролю всіх програмних і технічних засобів, призначених для автоматизації та управління технологічним процесом. На ряду, зі стандартними інженерними системами, варто приділити чималу увагу таким як: відеоспостереження; система контролю і управління доступом; охоронно-пожежна сигналізація.

житлові комплекси відеонагляд

ОСББ, житлові комплекси, держсектор

Перед головою правління ОСББ чи житлового комплексу та перед керівниками державних підприємств та державних установ (лікарні, школи, дитсадки і т. д.) нерідко постає питання про пошук сумлінних підрядників для забезпечення будівлі необхідними потребами і системами, таких як: відеоспостереження, контроль доступу, охоронно-пожежна сигналізація і т.д.

Наші інженери незмінно відповідають високим вимогам до рівня якості послуг, що надаються. Ми вважаємо, даний принцип основним з наших переваг.

Довіртесь професіоналам!
Телефонуйте: /066/ 735-0901 або /068/ 817-1586