вул. Руська, 2а, м. Рівне

FAQ

inect.company@gmail.com

/066/ 735-0901

/068/ 817-1586

інект-системи безпеки

ІНЕКТ інженерно-монтажна компанія систем безпеки: цифрове відеоспостереження, безпровідна охоронна сигналізація, система контролю та управління доступом (СКУД). Виконуємо проектування та монтажні роботи по СКС, підтримці ІТ інфраструктури та суміжні роботи.

Виконуємо проекти систем безпеки для об'єктів в комплексі, а також працюємо під конкретну задачу.

Поставленна задача клієнтом не завжди співпадає з очікуваним результатом, тому ми вивчаємо поставленну задачу та пропонуємо оптимальне рішення. Проектуємо системи та підбираємо правильне обладнання для стабільної роботи та мінімізації витрат.

Для всіх проектів обираємо цифрові рішення систем безпеки брендів: Hikvision, Dahua, IronLogic, Ajax, Ok-Net. Які є більш функціональні, гнучкі, краще маштабовані та відповідають вимогам і потребам сучасних стандартів. В кінцевому результаті це дешевше від аналогових систем (встановлення, обслуговування..). Також встановлюємо вже наявне обладнання, якщо це не китайський Нонейм і ми впевнені в роботі обладнання.

Якісно виконанні проекти звели гарантійні випадки до мінімуму, завдяки дотриманю стандартів проектування, монтажу та експлуатації систем. Ми гарантуємо клієнтам конфідеційність проекту, що мінімізує можливість доступу до систем безпеки третім особам. Ми не викладаємо інформацію про клієнта та фото об'єкту в портофоліо чи в кейсі.

Наші клієнти приходять по рекомендаціях, багато клієнтів звертаються повторно, частина з них стають нашими друзями.

Наші кейси та рішення.

Ми націлені на те, щоб запропонувати вам ефективне рішення безпеки та надати всю необхідну інформаційну та технічну підтримку.

наші досягнення

 • Гарантія приватності

  Ми гарантуємо клієнтам конфіндеційність проекту, що не уможливлює доступ до систем безпеки третім особам.

 • Висока якість виконаних проектів

  Гарантійні випадки зведені до мінімуму, завдяки дотриманю стандартів проектування, монтажу та експлуатації систем.

 • Устаткування для наших рішень

  Ми обрали найкращі рішення на ринку безпеки: Hikvision, Dahua, Axis, IronLogic, Ajax.

 • Наші клієнти

  приходять по рекомендаціях, багато клієнтів звертаються повторно, частина з них стають нашими друзями.

11
років на ринку

7 / 10

клієнтів приходить по рекомендації

> 120
успішних проектів

Партнери

Ми завжди раді новим цікавим знайомствам. Якщо ви хочете стати нашим партнером, напишіть лист на inect.company@gmail.com - ми обов'язково знайдемо можливість обговорити варіанти співпраці. Якщо ви хочете залишити заявку в якості партнера, будь ласка, надішліть її через форму замовлення.

 • Наш офіс: вул. Руська, 2а, м. Рівне, Україна
  Телефони: 066-735-0901, 068-817-1586