вул. Руська, 2а, м. Рівне

FAQ

inect.company@gmail.com

/066/ 735-0901

/068/ 817-1586

Встановлення охоронної сигналізації

Ми встановлюємо охоронні системи, що дозволяють цілодобово контролювати ситуацію в житлових, офісних або виробничих приміщеннях, в їх зовнішньому або внутрішньому периметрі, в незалежності від площі об'єкту, що охороняється і від присутності охоронного персоналу.

В охоронних сигналізаціях використовуються різноманітні датчики. Особливо затребуваними на сьогоднішній день є об'ємні, інфрачервоні, вібраційні датчики, датчики відкриття дверей, датчики розбиття скла, а також комбіновані датчики.

Оповіщення про тривогу може проводитися на мобільний телефон господаря, або ж на центральний пульт охоронної компанії з подальшим виїздом групи швидкого реагування.

 

Встанови систему охоронної сигналізації в своєму будинку чи офісі
Телефонуйте нам: /066/ 735-0901 або /068/ 817-1586

охоронна сигналізація ajax рівне

Комплект бездротової GSM сигналізації Ajax StarterKit забезпечить безпеку приватної оселі, офіса, магазина, гаража. Повний контроль та керування системою за допомогою смартфона.

Нове покоління бездротових систем безпеки Ajax

Ajax 2017

Особливості Ajax

Легке керування складною системою.
Поставити чи зняти з охорони, додати новий датчик, запрограмувати та відрегулювати чутливість — все це здійснюється за пару кліків у мобільному чи веб додатку.

Потужний та стабільний зв’язок між пристроями — Jeweller.
Ми створили бездротову технологію радіозв’язку, яка не поступається в надійності дротовому з’єднанню. Jeweller поєднує всі датчики та пристрої з хабом на відстані до 2 км. Пінги від 12 секунд допомагають швидко визначити датчики, що вийшли з ладу.
Сигнал зашифровано, а у випадку глушіння Ajax змінить частоту та подасть сигнал тривоги. Навіть якщо зник зв’язок, система повідомить про тривогу завдяки алгоритму DeliverAnyway.

Ретельний захист від хибних спрацювань.
У стерильних умовах охоронні системи працюють однаково. Проте ми живемо в світі, де є протяги, шум, радіоперешкоди, а наші домашні улюбленці відмовляються сидіти на місці. Тому технології Ajax розроблені, щоб тримати захист у найбільш складних умовах.

Незалежність від якості зв’язку.
Надійна охорона вимагає стабільного зв’язку, утім широкосмуговий інтернет присутній геть не всюди. Тому ми спроектували Ajax таким чином, щоб він гарантував безпеку об’єкта і можливість керування системою у найбільш віддалених місцях і при поганій якості зв’язку.
Cуперкомпактний IoT-протокол працює навіть при швидкості GPRS 0,5 кбіт/сек.

До 7 років без заміни батарейок
Заміна батарейок у сигналізації з великою кількістю датчиків — трудомістке заняття, про яке часто забувають, залишаючи приміщення незахищеним.
Тому Ajax розроблювали з фокусом на енергозбереженні. Схемотехнічні рішення, софт і комплектуючі дібрані так, аби про батарейки узагалі не доводилося згадувати.

Підключення до охоронної компанії в один клік
Щойно ви запустите Ajax, на ваш мобільний телефон почнуть приходити сповіщення про ситуацію в домі та стан системи.
Не хочете реагувати самостійно? Довірте це охоронній компанії — Ajax відповідає всім професійним вимогам та легко підключається до пульта. Аби подати заявку на професійний моніторинг, достатньо одного кліку.

Система колективної безпеки
У складних ситуаціях важливо відчувати підтримку близьких. Надавши родичам, друзям чи сусідам доступ до Ajax Hub, ви зможете підключити їх до моніторингу системи.
Тепер підписники дізнаються про пригоду у вашому приміщенні та зможуть прийти на поміч.

Повний захист проти зловмисників та збоїв

Вимкнення світла
Система продовжить роботу від резервного акумулятора

Поламка роутера чи збій у провайдера
Сигнал тривоги пройде по резервному GSM каналу зв’язку

Вийшов із ладу датчик
Завдяки частим пінгам про це одразу стане відомо

Вторгнення
Датчики руху з технологією FirstStepDetection зафіксуюють зловмисника

Глушіння радіоканалу
Датчики виберуть чисту частоту

Сканування протоколів
Не вийде, всі дані зашифровані

Зник зв’язок хаба з сервером
Ми дізнаємося про це миттєво

Фізичний взлам датчиків
Спрацюють сенсори відкриття

Схема роботи

Ми встановлюємо охоронні системи AJAX для подальшого підключення на пульт спостереження вибраної вами охоронної компанії, так і монтаж автономних охоронних сигналізацій з оповіщенням про тривогу на мобільний термінал клієнта.

Виконуємо роботи по встановленю охоронної сигналізації в Рівному та по області (Здолбунів, Дубно, Остріг, Костопіль, Гоща,..), Луцьк та область, Хмельницька та Житомерська область.

Крок 1

Зустріч, огляд об'єкту, визначення ваших потреб.

Крок 2

Узгоджуємо комерційну пропозицію.

Крок 3

Підписуємо договір. Авансова оплата.

Крок 4

Проводимо монтажні роботи, налаштування, навчання.

Крок 5

Підписуємо акт виконаних робіт. Повна оплата.

Крок 6

У вас безпровідна охоронна система AJAX.

Встанови систему охоронної сигналізації в своєму будинку чи офісі
Телефонуйте нам: /066/ 735-0901 або /068/ 817-1586