вул. Руська, 2а, м. Рівне

FAQ

inect.company@gmail.com

/066/ 735-0901

/068/ 817-1586

Встановлення Систем Відеоспостереження

Ми не просто продаємо (під замовлення) окремі компоненти систем відеоспостереження: камер спостереження, відеореєстратори, тощо; а встановлюємо відеоспостереження 'під ключ'. Ми рекомендуємо і підбираємо обладнання в роботі якого впевненні.

Команда INECT популяризує мережеві цифрові (ip-) рішення в сфері відеоспостереження і суміжних завдань. На нашу думку, за цифровими системами майбутнє, а в аналогових системах є свій клієнт, і свій попит. Для нас 'аналог' тривіальний і враховуючи сьогоднішні запити - мало ефективний.

Системи складаються не тільки з ip-камер, HD-камер, а з активного і пасивного мережевого обладнання, систем живлення, серверів та програмного забезпечення (серверне, хмарне чи на ПК та на мобільні девайси). Для ефективної роботи цифрової чи HD системи відеонагляду потрібно вміти правильно налаштувати складні цифрові чи аналогові пристрої. Однак якщо це зробити, результат перевершує всі очікування. Команда INECT знає як визначити ваші потреби, підібрати і налаштувати обладнання систем відеонагляду для стабільної та ефективної роботи, максимально задовільнити потреби клієнта.

Ми пропонуємо декілька брендів з середнім ціновим діапазоном. Так, дійсно, ми не пропонуємо все підряд - в нашому асортименті тільки перевірені особисто нами компоненти і рішення, які працюють роками на сотнях об'єктів. Зате ми досконало знаємо свою тематику і асортимент, і допоможемо вам вирішити питання по підбору окремого обладнання та системи ip- чи HD-відеоспостереження в цілому, так і питання, що виникають при налагодженні, впровадженні та експлуатації відеонагляду на об'єкті.

 

Довіртеся професіоналам! Телефонуй!
/068/ 817-1586 /066/ 735-0901

ваші можливості після встановлення відеонагляду

 • Надає інформацію для оцінки безпеки в режимі реального часу.

  Що дозволяє прийняти адекватне рішення по кожному інциденту.

 • Фіксує інцидент та особистість порушника.

  Що дозволяє виконати ефективний аналіз кожної спірної інформації та доказова база про факт порушення.

 • Візуальний контроль співробітників підприємства.

  Дозволяє контролювати дисципліну. Дає можливість оптимізувати робочий процес співробітників.

 • Психологічна дія на злочинця чи співробітника.

  Попереджає та запобігає правопорушення. За оцінками експертів близько 70% потенційних правопорушень присікаються на етапі їх планування демонстрацією високої захищеності об'єкту.

відеоспостереження онлайн

Онлайн-трансляції відеопотоку в мережу Інтернет.

Важливою особливістю систем IP-відеоспостереження є можливість організації онлайн-трансляції відеопотоку з IP-камери в мережу Інтернет. Це дозволяє не просто організувати віддалений моніторинг ситуації користувачеві, але і забезпечити перегляд зображення з відеокамери для безліч користувачів.

Подібна схема застосовна для:

 • моніторингу процесу будівництва будинків і житлових комплексів;
 • аналізу ситуації на автомобільних і залізних дорогах;
 • онлайн трансляції з різних об'єктів та подій.

Як забезпечити безпеку бізнесу (офісів, складів, магазинів, кафе, підприємств) та контроль бізнес процесів? Все це в презентації "відеоспостереження для бізнесу".

відмінності IP-відеонагляду від аналогового

IP-відеонагляд

На первинному етапі мережеві камери обійдуться вам дорожче ніж аналогові, але в підсумку ви отримуєте набагато більше технічних можливостей та заощадите на подальшому обслуговуванні.

ip відеонагляд

 • Мульти-мегапіксельність
 • Аналітика вбудована в камеру
 • Зашифрована передача відеоданих
 • Підключення по одному кабелю
 • Можливість використання відкритого ПЗ

Аналогова система відеоспостереження

Вартість аналогових камер нижче, ніж IP-камер. Однак монтаж аналогової системи відеоспостереження вимагає дорогих комлектуючих та кабелів, часте та дороге обслуговування.

аналогова система відеонагляду

 • 1 Мп
 • Аналітика вбудована в сервер
 • Передача відео без шифрування
 • Необхідність використання декількох кабелів
 • Використання ПЗ з обмеженими можливостями

Схема роботи

Виконуємо роботи по встановленню систем відеонагляду в Рівному та по області (Здолбунів, Дубно, Остріг, Костопіль, Гоща,..), Луцьк та область, Хмельницька та Житомерська область.

Крок 1

Зустріч, огляд об'єкту, визначення ваших потреб.

Крок 2

Узгоджуємо комерційну пропозицію.

Крок 3

Підписуємо договір. Авансова оплата.

Крок 4

Проводимо монтажні роботи, налаштування, навчання.

Крок 5

Підписуємо акт виконаних робіт. Повна оплата.

Крок 6

У вас робоча система відеоспостереження з гарантією.

У простої людини виникає безліч питань при виборі відеонагляду, адже чимось же всі відеокамери відрізняються: типом і розміром матриці, об'єктивом, роздільною здатністю, кількістю кадрів в секунду, дальністю і наявністю ІЧ-підсвічування. А крім зйомки необхідно ще й записувати кудись відео, а також переглядати його якимось чином? Якими проводами і на яку відстань можна підключити відеокамеру? Як правильно зробити вибір і не помилитися?

Рішення одне: не імпровізуйте!
Довіртеся професіоналам! Телефонуй!
/068/ 817-1586 /066/ 735-0901